Wesele

Pałac Godętowo to idealne miejsce na organizację wesela. Unikalny wystrój, profesjonalne wyposażenie oraz wyśmienita kuchnia to tylko niektóre z naszych atutów gwarantujące odpowiednią oprawę nawet najbardziej wymagającej uroczystości, a malownicza sceneria zespołu parkowo-pałacowego perfekcyjnie nadaje się na organizację niezapomnianej ceremonii zaślubin oraz spektakularnych sesji zdjęciowych.

Powierz nam organizację swego szczególnego wydarzenia, zdaj się na nasze doświadczenie i pozwól, abyśmy zaproponowali Ci rozwiązania odpowiadające Twoim preferencjom.

Orientacyjna ilość miejsc

Sala restauracyjna
  • stoły podłużne – 90 miejsc
  • stoły okrągłe – 70 miejsc
Sala restauracyjna z patio
  • stoły podłużne – 120 miejsc
  • stoły okrągłe – 90 miejsc
Nasz koordynator weselny, pomoże dokonać właściwych wyborów, doradzi i wesprze na każdym etapie planowania i realizacji przyjęcia.
indoor6

Wesele

Dodatkowo 20% rabatu na noclegi dla gości

Ta jedyna i wyjątkowa dla Was obojga noc, musi mieć odpowiednią oprawę. Nasz niesamowity Pałac, robiący wrażenie wystrój oraz doświadczona obsługa to połączenie, którego szukasz. Sprawdź co mamy do zaoferowania, a nasz doświadczony doradca poprowadzi Cię przez cały proces.

Od 280 zł za osobę

Poprawiny

Piękny ogród do dyspozycji gości

Ceremonia weselna to nie jedyny dzień, kiedy wszystko musi być idealnie. Poprawiny to dalsza część tej wspaniałej imprezy, a my dopilnujemy, żeby wszyscy bardzo dobrze je wspominali.

Od 180 zł za osobę

corporate-events5
garden4

Poprawiny z grillem

Grill dostępny dla gości weselnych

Dzień poprawin cechuje luźniejsza atmosfera, dlatego świetnym pomysłem będzie zyskujący na popularności grill. Będzie to element wesela, który doceni każdy z weselnych gości. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Od 180 zł za osobę

Ślub w plenerze

Pomagamy w załatwieniu zgody z Urzędu Stanu Cywilnego

Ślub w plenerze na terenie naszego Pałacu to doskonała propozycja dla tych, którzy marzą by przeżyć to wydarzenie w bajecznej scenerii. Zobacz wystrój, który sprawi że nigdy nie zapomnicie tego niesamowitego dnia.

2500 zł

slub_12
Pałac Godętowo - wesele w plenerze pod namiotem

Wesele w plenerze

Impreza pod namiotem – nie zaskoczą Cię warunki pogodowe

Jeśli marzysz o weselu w plenerze, ale martwi się niepewna pogoda, nasz transparenty namiot będzie opcją idealną. Prezentuje się on zjawiskowo w dzień oraz po zachodzie słońca. Dodatkowo polecamy wynajęcie Fotobudki Boho z barem prosseco, które pięknie komponują się w naszym ogrodzie.

od 280 zł / osobę

Messenger