Organizacja firmowej imprezy integracyjnej

Oferujemy możliwość rezerwacji całego obiektu do wyłącznej dyspozycji Państwa pracowników czy kontrahentów. Podczas takiego wydarzenia będzie możliwość zorganizowania konferencji w jednej z naszych sal, a w czasie przerw goście będą mogli zrelaksować się przy kominku lub spacerując po naszym pięknym parku. Wieczorem proponujemy zorganizować imprezę wewnątrz obiektu lub grill w pałacowym ogrodzie.

Wyjątkowe pałacowe wnętrza naszego hotelu są rewelacyjnym miejscem do organizacji firmowych imprez integracyjnych. Gwarantujemy, że imprezy organizowane przez doświadczonych pracowników Pałacu Godętowo pozostaną na długo w Państwa pamięci.

Co więcej do dyspozycji posiadamy 5 sal konferencyjnych o pojemnościach do 70 osób. Dzięki czemu możemy połączyć integrację z serią szkoleń produktowych lub konferencji tematycznych. Posiadamy również zaplecze techniczne, takie jak rzutniki, flipcharty oraz mównice, które możemy wynająć na czas organizacji wydarzenia. Całości dopełnia wykwalifikowana kadra, która zadba o Państwa komfort.

Zadaj pytanie lub złóż zamówienie

Napisz do nas bezpośrednio

lub przez formularz kontaktowy

  BAZA NOCLEGOWA

  Niezaprzeczalnym atutem jest również hotel, który znajduje się w tym samym budynku i składa się z 22 pokoi mogących pomieścić od 75 do nawet 98 osób (z dostawkami), a także dobrze wyposażony bar z selekcją alkoholi pod Państwa zamówienie.

  Piękne wnętrza

  pałac

  Wyrafinowane dania

  zaplecze gastronomiczne

  Atrakcyjna cena

  finanse

  Potrzebujesz wyceny? Chcesz otrzymać więcej informacji lub zobaczyć nasze wnętrza?
  Skontaktuj się z nami – dobierzemy optymalne rozwiązanie.

  Messenger